Hoe Seks Je Als Een Echte Man? 7 Tips Die Je Moet Weten

Hoe Seks Je Als Een Echte Man? 7 Tips Die Je Moet Weten

Het is simpel en hard:

Als je geen seks hebt met een vrouw als een echte man, zal ze heel snel uitgekeken raken op jou... of vreemd gaan met een man die dat wel is.

Gelukkig kan ik je helpen om die droomman voor haar te zijn.

In dit artikel geef ik je de 7 beste tips om seks te hebben als een echte man met een vrouw.

More...

Hoe heb je seks als een echte man? Zo!

Om seks te hebben als een echte man heb je maar één ding nodig:

Zelfvertrouwen.

Dat is het voornaamste wat mist bij mannen die een vrouw neuken als mietjes. Een echte man weet van aanpak en staat sterk in zijn schoenen.

Maar wat als je het zelfvertrouwen en ervaring niet hebt?

Dan moet je het "fake it till you make it" principe gebruiken.

Des te vaker je seks hebt met een vrouw, des te meer zelfvertrouwen je krijgt.

En dat maakt het makkelijker om seks te hebben met een vrouw als een echte man.

Hieronder vind je de 7 beste tips om een vrouw als een echte man te neuken. Ze zal het gevoel krijgen dat je weet wat je doet... ook al ben jij niet zeker van je zaak.

Laten we beginnen:

#1 Neem de leiding

De eerste stap om als een echte man seks te hebben met een vrouw is door de leiding te nemen.

Dat betekent dus dat JIJ bepaalt wanneer jullie iets gaan doen in bed. 

Het is dus belangrijk dat jij zowel in je verbale als non-verbale uitingen laat zien dat jij de baas bent in bed.

Dat betekent dus:

  • Dat jij begint met haar zoenen
  • Jij haar als eerst uit begint te kleden
  • Jij vertelt wanneer jullie van standjes veranderen
  • Ook aangeeft wanneer zij iets bij jou moet doen

De leiding nemen in bed is een eigenschap die vrouwen graag terug zien in mannen. Dat is één van de belangrijkste eigenschappen die jij als man kunt hebben.


Een echte man neemt in hun ogen altijd de leiding... zowel tussen als buiten de lakens.


#2 Doe lang aan voorspel

Vrijwel geen man op aarde doet lang genoeg aan voorspel. Als ik je vraag hoe lang je het doet, zul je mij een getal geven. Een getal wat overigens waarschijnlijk een overschatting is van wat je daadwerkelijk doet.

Als je het met een stopwatch zou meten, zou het waarschijnlijk nog geen 10 minuten zijn. En dit verschilt niet veel van wat er uit onderzoek is gebleken.

Maar vrouwen hebben VEEEEEEL meer voorspel nodig dan een lullige 10 minuten. Als je vrouwen zelf moet geloven, zou dit het dubbele moeten zijn. Maar ik zal je iets vertellen wat zelfs vrouwen niet weten:

Vrouwen willen een ongelimiteerde hoeveelheid voorspel maar dit weten ze zelf niet.

Vrijwel geen vrouw heeft ooit 30 minuten voorspel gehad. Laat staan meer dan 30 minuten. En dit terwijl het echte vuurwerk pas begint wanneer je een vrouw 30 minuten of meer gek maakt.

Elke extra minuut die je streek in het voorspel, zal haar genot exponentieel vergroten. Een echte man weet dit en doet dit dus ook.


Des te langer jij kunt uitstellen dat jij hem in haar steekt, des te meer zij zal willen dat jij hem in haar steekt... wat je vervolgens niet doet om haar nog gekker te maken.


#3 Vraag niet om toestemming bij alles wat je doet

Ok... ik moet even iets zeggen voordat de feministische #metoo gekkies op mijn dak springen omdat ze niets beters te doen hebben met hun leven:

  • Je moet nooit iets doen zonder toestemming bij of tegen een vrouw. Seks moet altijd een daad zijn waarvan beide partijen aangeven dat ze het willen doen.

Dat gezegd hebbende...

...betekent het niet dat je bij elke handeling en scheet die je doet in bed haar toestemming moet vragen.

Jullie zijn al samen en ze is al naakt bij je. Klaarblijkelijk wil ze seks met je hebben.

Continue om toestemming vragen om iets te doen, is een teken van een onzekere man. Dat is niet wat seks met een echte man voor haar inhoudt.

De beste manier om in bed te communiceren als man is complimenten geven (daar straks meer over) en het uitdelen van commando's.

Je vraagt dus niet "zullen we doggystyle doen?" maar je vertelt haar dat jullie dit gaan doen door bijvoorbeeld "draai je om, ik wil je doggystyle doen." te zeggen. 


#4 Laat de seks om haar draaien

Mannen zijn zo dom om vooral aan zichzelf te denken tijdens de seks. Zolang de man maar klaarkomt, is iedereen tevreden wat de man betreft. 

Maar een echte man ziet seks niet als iets wat om hem draait en waarbij zijn orgasme het hoogtepunt is (no pun intended).

Door de seks om haar te laten draaien, geef je haar het gevoel dat ze de middelpunt van je aandacht is. En dat is wat elke dame wil:

Het middelpunt zijn van een man zijn wereld.

Een echte man weet dit. En omdat seks een enorm emotioneel beladen ervaring is voor een dame (die goed voelt) wil je dat ze het optimaal ervaart. 

Beste manier om seks om haar te laten draaien

Kijk. Ik ga niet ontkennen dat het lastig is om seks om haar te laten draaien als je zelf geil bent en niets liever doet dan haar vol blazen met je opgespaarde baby's.

Maar er is één simpele truc om ervoor te zorgen dat de seks om haar draait:

  • Doe minimaal 30 minuten aan voorspel EN laat haar eerst klaarkomen voordat je zelf klaarkomt

Dat is de beste manier om haar het gevoel te geven dat jij een echte man bent die de seks om haar laat draaien.


#5 Wees ruig

Een echte man in bed is een man die niet bang is om dominant te zijn. Wederom komt het stukje zelfvertrouwen om de hoek kijken. Ook hier moet je niet om 'toestemming' vragen om aan haar haren te trekken of op haar billen te slaan.

Het is makkelijk om lief en zorgzaam te zijn tijdens de seks:

  • Knuffelen
  • Langzaam stoten
  • Oogcontact maken
  • Strelen

Dit zijn de makkelijkste dingen die je kunt doen tijdens de seks. Zelfs een maagd die voor het eerst seks heeft zal de bovenste dingen doen.

Maar dominant zijn in bed is lastiger. Dat komt omdat je het gevoel hebt dat je haar beledigt, pijn doet of te agressief overkomt.

Maar dit is een illusie tussen je oren. Want als je een dame vraagt waar ze van houdt in bed, zal ze meteen zeggen van dominante seks. Eigenlijk houden ze van een mengsel van hard en zacht

Maar ze zullen 'dominante seks' zeggen omdat ze het niet krijgen.

De beste manier om dominant over te komen als een echte man is:

  • Op de billen slaan
  • Aan haar haren trekken
  • Haar vastbinden
  • Hard stoten (niet sneller stoten)
  • Dirty talk

Wil je meer tips? Kijk dan hier:


#6 Doe aan dirty talk

Ik heb het hierboven al genoemd maar het is goed om hier extra bij stil te staan.

Mannen denken namelijk dat ze een vrouw maar op één manier kunnen bevredigen...

...en dat is door haar heel hard te nemen met een pik.

Hoewel dat zeker heel belangrijk is, missen vrijwel alle mannen een zeer krachtige vorm van stimulatie:

Mentale stimulatie.

Een vrouw haar brein stimuleren is zelfs BELANGRIJKER dan haar erogene zones stimuleren.

Als je weet hoe je haar brein kan prikkelen, zal het opwinden en gek maken van een vrouw makkelijker zijn.

De beste en makkelijkste manier om haar mentaal te stimuleren is door dirty talk te gebruiken. 

Hoe je dit het beste doet, leg ik in deze blog uit:


#7 Geef complimentjes

Een goede manier om de seks af te ronden, is je zorgzame kant te laten zien. De meeste mannen laten helaas weinig zien na de seks... behalve het vermogen om in slaap te vallen.

Maar dit is het juiste moment om zorgzaamheid en liefde te tonen.

Nadat de extase bij de dame na de seks begint te zakken, beginnen de negatieve gedachten bij haar op te borrelen:

  • "Vindt hij mij wel mooi?"
  • "Vindt hij mij wel leuk?"
  • "Heb ik het wel goed gedaan?"
  • "Waarom is hij zo stil?"

Dat je stil bent zegt natuurlijk niet dat je haar niet leuk of mooi vindt. Maar dat is wel wat een dame op dat moment denkt.

Daarom is het goed om een vrouw TIJDENS en vooral NA de seks complimenten te geven om haar de juiste combinatie van ruig en zacht te geven.

Welke complimentjes je wanneer geeft

Tijdens de seks

  • Complimentjes over haar lichaam
  • Hoe opgewonden zij jou maakt
  • Hoe goed ze een seksuele handeling doet
  • Hoe nauw/nat ze aanvoelt

Na de seks

  • Vertellen hoe goed ze in bed is
  • Vertellen hoe goed jij je bij haar voelt
  • Aangeven dat ze mooi is

Vergeet na de seks niet om uitgebreid te knuffelen. Dit moet je minimaal 15 minuten doen. En vergeet ook niet om haar een kopje water te brengen.

Geloof mij: deze kleine handelingen lijken niet belangrijk maar voor een dame betekenen ze heel veel.

Het Meesterminnaar Principe

Nu weet je wat je moet doen om als een echte man seks te hebben met een vrouw. Maar wil je haar volledig verslaafd aan jou maken in bed?

Dat kun je doen met mijn krachtige Meesterminnaar Principe.

Wil je weten hoe het werkt?

Laat me het dan privé en discreet met je delen.

Klik op de afbeelding hieronder, vul je e-mailadres in en dan stuur ik het direct gratis & privé naar je inbox.

Luuk Zwart

Over de auteur

Luuk Zwart is seksexpert en coacht sinds 2015 mannen & vrouwen om beter in bed te worden en een spannender seksleven te krijgen. Hij is als sekscoach ook in het Engels actief en heeft inmiddels meer dan 400.000 volgers verspreid over de hele wereld. Zijn boeken hebben meer dan 30.000 mannen en vrouwen bereikt.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Word een god in bed met het boek dat 12.000 mannen (en meer dan driedubbel zoveel vrouwen) hebben getest 

>